Jorja FoxI

Jorja-An Fox

6,9
924 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jorja Fox

Wypatrywanie flashbackow z Jorja.Plus mroczny klimat, plus następna fajna brunetka Carrie Moss i "ewentualnie" Guy Pearce:)czyli rodzinny film na święta:)

linka_3

Czy "posiadłaś" już to DVD? Tak się składa, że byłam od krok od kliknięcia myszą, żeby zamówić ten film przez sieć. Jeśli jednak ta wersja nie różni się jesli chodzi o dodatki i jest znośna to po co się żyłować. Bardzo więc prosiłabym cię o informację, jaka jest zawartość tej płyty - czy oprócz filmu i kretyńskich reklam jest jeszcze coś, wybór scen, lektor i takie tam. Wdzięczną ci będę dozgonnie, bo od paru miesięcy w moim EMPIKU o nim ani widu ani słychu (co za wiocha), a jestem troche nienormalna: zamiast ściagać piraty z sieci, lubię kupować oryginały.
Gorące uściski...

Jorjan

Byłam na tym filmie w kinie i oczywiście rewelka,nie dość ze ciemno to jeszcze muzyka klimatyczna. A ja uwielbiam takie klimaty: "ciemność ciemność widze" i odpowiedni sound.Obawawiam się, że długość reklam na plytce bedzie odpowiadała długosci filmu. Z resztą czego można sie spodziewać po filmie z prasówki, za 10 PLN. Chce sobie "przypomnieć" Memento, bo jak oglądałam pierwszy raz to moja uwaga nie skupiała sie na Jorji tylko na ... filmie:)
Jezeli chcesz sobie zrobić prezencik to moze zainwestuj w dvd.Na merlinie.pl
plytka stoi po 19,50
http://www.merlin.com.pl/frontend/towar/305923 [www.merlin.com.pl/front...]
Pewnie warto.Jak już bede "sławna i bogata....(tutaj w tle słychać salwy śmiechu)...stworze sobie kolecje dvd.Zaczynając od Sir Hopkinsa:)Na razie pozostają mi płytki z pseudo-gazet oraz clipy z sieci (jako substytut):)
OK. Klikamy dalej

linka_3

Ja zaczęłam już kolekcjonować - mam chyba z 10!!!! (i tu słyszymy oklaski). Rzeczywiście wysłałam zamówienie do Merlina, tylko jeszcze nie potwierdziłam. Może masz rację, uwielbiam ten film, więc nie będę się szczypać :)))

Jorjan

Czyli jest to typowa "płytka"gazetowa...za dużo foli, papieru (biiedne lasy). Długość reklam 3:21 (mierzyłam) spoiler filmu "kumle na zabój"
http://kumple.na.zaboj.filmweb.pl/Kumple,na,zab%F3j,%282005%29,o,filmie,Film,id= 121926 [kumple.na.zaboj.filmweb...]
Można wybrać wersję z lektorem lub bez.Jeszcze nie zdąrzyłam obejrzeć tego filmu wiec nie wiem jaki jest poziom tłumaczenia.Wybór scen-12...jak obejrze to dam znać.
Tobie pewnie merlin.pl przyśle cudo dvd z autografem Jorji:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones