Jorja FoxI

Jorja-An Fox

6,9
922 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jorja Fox

Nie wiem czy ktoś już może oglądał cały 7 sezon. Mocna końcówka... Co by było gdyby dotarli do Sary za późno? Koniec GSR? Po tylu latach to troche głupio. Pozostaje nadzieja, że Jorja podpisze kontrakt.

Eeve

Hm, musieliby przerobić jakoś sensownie postać Grissa, bo on dopiero przed Sarą zaczął się otwierać...na razie trudno mi sobie wyobrazić Grissa bez Sary...nie wiem jak on dalej by funkcjonował pozbawiony jedynej osoby, którą kochał...scenarzyści bez ani jednej sceny erotycznej zapędzili się w wątek o wielkiej miłości i teraz trudno jest pozbyć się jednej postaci bez uszczerbku dla drugiej...oczywiście zawsze można kogoś wywalić, chodzi tylko o to, że często potem postacie nagle zaczynają być sztuczne i widzowie tracą zainteresowanie serialem...mam nadzieję, że to nie będzie udziałem CSI...

Jorjan

Łoo, matkoo!! Wreszcie odnalazłam Sarę w obsadzie, paranoja-jedna z głównych bohaterek serialu, a wsadzili Ją w środek obsady! Ciekawe, jak dalej to wszystko się potoczy, ale Nasza Sara wydaję mnie się, że będzie żyć, oby!! Póki, co narazie się tym nie martwię, bo jestem dopiero na 5 sezonie, także zanim dojdę do 8, to hohoho... ;) Trochę się rozczarowałam muszę się przyznać, bo myślałam, że tvp2 wyemitują na wakację 6 serię, a tu du... :( powtarzają 4 sezon! Ehh, te wakacje, nic sensownego w nie nie puszczają tylko durnowate powtórki, szlak mnie trafia!Czyli, podsumujmy, 6 i 7 sezon należy do NAS-Fanów GSR! ;D YAHOO!!! :) POZDRAWIAM, 3MAJCIE SIĘ CIEPLUTKO. ;*

wiola997

Skoro siedzisz w 5 sezonie to jeszcze masz trochę do pooglądania, więc nie ma się co martwić (przynajmniej do września;P).

Też się rozczarowałam tymi powtórkami...pewnie na dodatek przerwą powtórkę sezonu 4 w samym środku, gdy zacznie zmieniać się ramówka (jak to zwykle u nas). Oni chyba zakładają, że nikt tego nie ogląda, a puszczają coś w nocy żeby wydłużyć sobie czas reklamowy. trudno...trzeba jakoś wytrzymać głupotę zarządzających. Idę po winko...

Pozdrawiam...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones