Denis LearyI

Denis Colin Leary

7,0
3 237 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Denis Leary

Koleś, który ukradł cały styl bycia i żarty od Billa Hicksa, który zmarł zanim zyskał sławę na jaką zasługiwał jest teraz mniej znany niż ten epigon nie zasługuje na szacunek. Wystarczy zobaczyć profil Billa :
http://www.filmweb.pl/o269822/Bill+Hicks
Zobaczcie na youtube kawałki Billa Hicksa, są nawet porównania z Learym i pokazują co ukradł. Oczywiście pierwsze to papieros w ręce.

kosatm

Nie tyle "ukradł" ile rozpromował jego styl i przejął pałeczkę po Billu którego nam zbyt wcześnie śmierć odebrała.

marobot_2

Tak, a "papierosa w ręce na scenie" wszyscy ukradli od Keith'a Richards'a. Myślę, że kolega naczytał się za dużo komentarzy na youtube pod filmikami Dennisa Leary'ego. Zapomnij o Hicksie i oceń obiektywnie.
Rozumując w Twój sposób każdy cover to złodziejstwo. Gorsze niż to, bo przecież są prawa autorskie itp. co trudno powiedzieć o gagach.

rzymol

Przyznaje, że przesadziłem, ale byłem w afekcie.

kosatm

Śmiać się chce. Jakiś kult Hicksa ludzie próbują uprawiać, nie pytając go o zdanie (wszak to niemożliwe). Autorze tematu proponuję nie poprzestać na stwierdzeniu, iż przesadziłeś, lecz zrewidować ten pogląd całkowicie (wiem, wiem, minęło trochę czasu, ale temat wciąż na wierzchu profilu widnieje). Proponuję sprawdzić, kto jest współautorem flagowego stand-up'u Leary'ego "No Cure for Cancer". Po tej czynności będziesz mógł zrozumieć, iż Hicks zapewne byłby wdzięczny kumplowi, że ten robi to, co obaj kochali. Pozdrawiam :)

enbem

“On the theft of his material by Denis Leary: "I have a scoop for you. I stole his act. I camouflaged it with punchlines, and to really throw people off, I did it before he did.”
― Bill Hicks

kosatm

That's a great story that people like to latch onto...Very quickly we got New York club owners saying, 'You guys are too alike,' while Bill and I were saying, 'What are they f...ng talking about?' It's the same approach to the subject maybe, but it's not the same act...But as I've said many times, a fable is sometimes better than the truth.
DL
Bez żartów :) Na wszystko można znaleźć cytat... Skoro tak ubóstwiasz BH, powinieneś polubić też DL.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones