PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7656}
7,6 196 456
ocen
7,6 10 1 196456
8,1 36
ocen krytyków
Memento
powrót do forum filmu Memento

jutro - 01:10. pzdro dla wytrwałych

ocenił(a) film na 9

ja będe oglądał

użytkownik usunięty
fightClub

przynajmniej reklam nie będzie a to w przypadku tego filmu bardzo ważne

Będę oglądał wcześniej film Tarantino, wiec... wytrwam i obejrze raz jeszcze :D

ocenił(a) film na 9

I dla tych, którzy mają dekodery PVR.

ocenił(a) film na 9
Madridista1902

i problem z głowy :)

ocenił(a) film na 6
Madridista1902

Albo dla tych, którzy mają szybkie łącze.

Pozdro dla tych ktporzy maja jeszcze VHSy ! :)

J_C_WELLS

SZACUNEK! dla tych co maja VHS:)

ocenił(a) film na 8

Nasza telewizja mogłaby więcej porządnych filmów pokazywać i nie w środku nocy. Cóż, traktowani jesteśmy jak idioci, którzy nic oprócz telenoweli nie skumają, dlatego o 20:00 leci durny serial lub coś w stylu "Miss agent", a ambitny film mogą obejrzeć tylko cierpiący na bezsenność.

ocenił(a) film na 9

Mnie cieszy, że w ogóle taki film jak Memento znalazł się w programie ; P Jest progres.

ocenił(a) film na 8

No niestety, ale wiele świetnych filmów leci bardzo późno na TVP. Plusem jest brak reklam i to, że w ogóle lecą ;].

ocenił(a) film na 6
tygrysulka

mówi się że inteligentni ludzie chodzą spać później. pozdro dla inteligentnych!

ocenił(a) film na 9
kaylla

Albo tak późno, że aż wcześnie. ;]

użytkownik usunięty
kaylla

tak wybitny film jak Memento nie może o czasie w którym gimbusy jeszcze nie śpią, choć z tą 01:10 grubo przesadzili

Mogli chociaż godzinę wcześniej puścić, o północy. No, ale w takim razie nagrywarka pójdzie w ruch, a film obejrzy się jutro.

pawbed

Miłego oglądania w formacie 4x3.

pawbed

TVP1 i tak względem tego filmu okazało się bardzo łaskawe. Przegięciem było puszczanie filmów Bergmana i Kusturicy po drugiej w nocy przez TVP2.

kaylla

po prostu Tvp zarabia na starszych ludziach ktorzy nie sa obeznani w kablowke lub poprostu ludziach ktorzy maja najzwyklejszy pakiet a babcie w ciagu dnia ciagle siedza na serialach ..(dlatego ciagle je puszczaja) a ludzie ktorzy lubia takie filmy a nie maja innych programow poprostu beda czekac wytrwale ...a itak beda zmuszeni na ogladanie tego znudow bo pewno duzo jest takich co w nocy lubi ogladac filmy... na szczescie tvp ich ratuje ...tez czesto jest tak ze takie ciakwe filmy puszczaja w nocy a potem po paru dniach leci ten film o przyzwoitej godzinie..Tvp to ma wszystko rozpracowane ..tak zeby zarabiac kase

użytkownik usunięty
PinkFlower

z ''Bezsennością'' również Nolana było tak że film najpierw pościli bardzo późno zaś za jakiś czas film został wyemitowany o bardziej dogodnej porze, choć wątpię aby w przypadku ''Memento'' tez tak uczynili

ocenił(a) film na 9

Obejrzałbym ,ale po pierwszej oglądanie tego filmu mija się z celem...

użytkownik usunięty
polneri

racja
mój brat też oglądał, ale zrezygnował po kilkunastu minutach ponieważ stwierdził że głośno chrapałem i nic nie mógł zrozumieć z tego filmu.

Też coś. ;P

RafX

rodzice ci pozwalają w nocy korzystać z ich telewizora? Nadal straszysz policja userow z którym i nie dajesz sobie rady, którzy cie przerastają intelektualnie?

Joanna_1970

Nie, mam kartę tv. :) Zadzwonie na policję, jak nie skończyz mnie nagabywać.

Triglaw jesteś czubem, przykro mi...

Nie troluj dzieciaku.

Joanna_1970

Tak, Joanno_1997, przerastasz mnie swoim debilizmem...

"Nie, mam kartę tv. :)", bo moje Dełuuu trochę nie domaga. ;p

RafX

....widzę że jesteś kompletnym czubkiem.

Joanna_1970

Dziwne, ja widzę to samo w tobie. :E

Joanna_1970

Nie rób burdelu w każdym topicu...

RafX

...niech ludzie wiedzą z kim mają do czynienia. Śmieszysz mnie, poproś mamę o pieniążki darmozjadzie, kup benzynę i mnie spal. Żałosny dzieciaku...

Joanna_1970

Tak, niech zobaczą jaką jesteś wariatką...

Kto tu jest dzieciakiem...

RafX

:D Ale rzeczowo - he he he; nie masz nic poza tym forum postgimnazjalny trollu :D Nic a nic kurczaki - nic!

Joanna_1970

No bardzo rzeczowo rozmawiamy. :D Mam mam, spokojnie. TROLLING to ty uprawiasz. ;P

"postgimnazjalny trollu"
Raczej postlicealny. :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Joanna_1970

"pogimnazjalne bydło, to pozagimnazjalne bydło"
Serio?

Ty reprezentujesz wysoki poziom inteligencji... Dzięki tobie Polska się rozwija...

Joanna_1970

Żałosne.

BaronQV

Tak? Ale czemuż to?

ocenił(a) film na 8

O, super trafiłem, zaraz się będzie zaczynać. Idealna godzina na pierwszy seansik dzisiejszego wieczoru:)

Argento251

Również oglądam :D

ocenił(a) film na 8
Sorella_filmaniak

I bardzo dobrze:)
To jak, teraz pora na kolejny tytuł? Nie wiem na co się zdecydować.. Mieliśmy sprawne amerykańskie filmidło, ja teraz dla odmiany miałbym ochotę na coś europejskiego.. Zastanawiam się nad "Eloise" albo "Diabolo menthe" nagrane z Zone Europa.. Ale jak byś jeszcze nie spała i chciała do następnego seansu się przyłączyć, to możemy poszukać czegoś ciekawego na Iplexie..? Poczekam jak co na Ciebie 10 minutek:)

ocenił(a) film na 8
Argento251

No nic, zostałem już sam a to ledwo wpół do szóstej.. Dwa seanse odbyte, teraz czas na coś odmóżdżającego czyli kolejny odcinek Czystej krewki na dobranoc. Maraton filmowy bez horroru to maraton stracony:)

ocenił(a) film na 8
Argento251

Na jednym odcinku zawsze ciężko poprzestać.. Cóż, 7:30, słońce już wschodzi więc czas udać się na spoczynek:)

Argento251

A kurde poszłam spać, ale dzisiaj możemy coś obejrzeć :D

ocenił(a) film na 8
Sorella_filmaniak

Z wielką przyjemnością:) Ale szkoda, że jutro poniedziałek i trzeba wcześniej wstać.. Ja myślałem nad tym filmem:
http://www.filmweb.pl/film/Eagle+Eye-2008-451434
o 22:00 na tvn, ale jak masz inną propozycję to wybierzemy Twoją:)

Argento251

Widziałam ten film dwa razy, ale z chęcią obejrzę po raz 3 :D Chyba, że oglądasz serial The Walking Dead to leci na FOX o 23:00 :)

ocenił(a) film na 8
Sorella_filmaniak

Oglądałem cały 1 sezon, ale w tym przegapiłem już parę odcinków i odpuściłem go sobie.. Szkoda że ten film już oglądałaś.. No nic, zaczyna się, na razie więc oglądam i przenoszę się na jego forum:)

ocenił(a) film na 8
Sorella_filmaniak

I jak, co oglądałaś? Nie odezwałaś się tam...

Argento251

Oglądałam Eagle Eye :D Uwielbiam soundtrack z tego filmu:D

ocenił(a) film na 8
Sorella_filmaniak

A ja tu Cię szukałem:
http://www.filmweb.pl/film/Eagle+Eye-2008-451434/discussion/Dziś...,1871900
była reklama i chciałem wymienić wrażenia:)

No nic, do 3 razy sztuka:) Teraz Twoja kolej na propozycję seansu:)

Argento251

Nie wiem,chyba nic nie leci ciekawego w TV,może coś zaproponuj bo ja nie mam pomysłu :) może coś na Iplexie?

ocenił(a) film na 8
Sorella_filmaniak

Ja już zacząłem Charliego Barletta na Polsacie, dość fajny.. A oglądałaś może Szept (thrillerek, tvn) lub Małe dzieci (dramat, tvn7)? Już przepadły, ale wcześniej bym Ci je polecił..

Parę propozycji z Iplexa:
http://www.iplex.pl/filmy/domowe-pieklo,1594
http://www.iplex.pl/filmy/manny-i-lo,1148
http://www.iplex.pl/filmy/trudna-milosc,3116
http://www.iplex.pl/filmy/krzyk-sowy,1223
Na coś z tego miała byś ochotę? Ten ostatni oglądałem, ale mógłbym jeszcze raz, bardzo mi się podobał.. Tylko kiedy?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones