PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7656}
7,6 196 456
ocen
7,6 10 1 196456
8,1 36
ocen krytyków
Memento
powrót do forum filmu Memento

K

ocenił(a) film na 10

A ja myślałem, że "Prestiż" to był majstersztyk (nie żeby co, oba projekty zajjebiste, ale
bardziej mi się podobał Memento). Ekstra!

ocenił(a) film na 3
Kadente

Co az tak sie urzekla w tym slabym filmie?

ocenił(a) film na 10
olejoo

sądzę, że była bardziej złożona fabuła, a ponadto Guy i jego wspominani świetnie wczuli się w role, podczas gdy w prestiżu np. Hugh nie wypadł tak dobrze jak dnt w X-menach

Kadente

pamiętaj że fakt iż film ma skomplikowaną czy złożoną fabułę nie znaczy zaraz że jest arcydziełem. I choć nie uważam że film Memento jest slaby, nie wyniósłbym go do rangi arcydzieła bo fabuła była złozona ;) od arcydzieła spodziewałbym się czegos więcej. Choć każdy rzecz jasna ocenia wedle własnego uznania.

ocenił(a) film na 10
piasek22

odpowiem krótko - kacefes. Jak chcesz konkretniej, obczaj notki na moim f-blogu (chyba :-)

olejoo

Jakim słabym ? Genialny film i moim skromnym zdaniem, najlepszy film Nolana.

ocenił(a) film na 3
arti2807

Nolan nie umie robic filmow

ocenił(a) film na 8
olejoo

Rozumiem że mógł Ci się nie spodobać , ale jak mogłeś dać ocenę 3 , a Ciacho oceniłeś na 4 ?!?!?!?!?!?

ocenił(a) film na 3
Ibanezz

Wole ciacho niz taki film dla chorych psychicznie.Wyslalem ci zapro zobacz jak oceniam.

olejoo

Nie czuję się człowiekiem chorym psychicznie, a memento dla mnie jest filmem genialnym.
Masz prawo oceniać wyżej ,,Ciacho'', ja Cię od chorych psychicznie nie będę wyzywał.
Trochę więcej szacunku i tolerancji dla gustu innych życzę. :)

ocenił(a) film na 8
olejoo

Każdy ma swoje zdanie. Ale ty nie masz żadnych argumentów. Film "Memento" posiada jedną z najciekawszych fabuł jakie dotąd widziałem. Gra aktorska także na b. wysokim poziomie. Na pewno mocne 8 z mojej strony.

olejoo

Paradoks...

ocenił(a) film na 10
olejoo

dlaczego sądzisz że memento to film dla chorych psychicznie?

ocenił(a) film na 10
Kadente

No własnie... każdy ma swoje zdanie ;ddd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones