PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7656}
7,6 196 456
ocen
7,6 10 1 196456
8,1 36
ocen krytyków
Memento
powrót do forum filmu Memento

Oglądałam kiedyś film o kobiecie , która po przebudzeniu na przemian raz miała córkę ,
mieszkała gdzieś chyba w malowniczych włoszech w chatce i miała tam adoratora, a następnego
dnia budząc się była singielką biznes women i mieszkała chyba w Nowym Jorku . Cały film na
przemian nie wiedziała który świat jest prawdziwy . Nawet chodziła do psychologa w wielkim
mieście i ten wmawiał jej że to dzieje się naprawde, natomiast w drugim wcieleniu też na wiosce
chodziła do szamanki która przekonywała ją że żyje naprawde a tamto życie to iluzja, sen lub
podświadome pragnienie. Nie wiem jak się skończył i chciałabym dokończć film żeby dowiedzieć
się o losie bohaterki . Pomocy!

kama30

nie wiem co to za film, ale też bym obejrzał - szalenie ciekawe a proste za razem

kama30

http://www.filmweb.pl/film/Wy%C5%9Bniona+nami%C4%99tno%C5%9B%C4%87-2000-8568

ginny_g

dzinks:)

ocenił(a) film na 7
kama30

Jeżeli lubisz takie klimaty to polecam Przeczucie z Sandrą Bullock http://www.filmweb.pl/Przeczucie . Kobieta traci w wypadku samochodowym męża po czym następnego dnia widzi go przy śniadaniu całego i zdrowego :D. Próbuje sobie przypomnieć co tak naprawdę się stało i czy można to jeszcze odwrócić

olaaa_1992

Fajny film Przeczucie :-) Znasz jakieś podobne?

ocenił(a) film na 7
edyska92

oglądałaś może jeszcze Apartament z 2004r. , Trans z 2013r. lub Panaceum z 2013 ?? byłoby mi łatwiej jak bym wiedziała mniej wiecęj co cię interesuje, a poza tym ostatnio trafiam na takie filmy ze zwariowaną końcówką gdzie mój mózg mówi "Okej to jeszcze jakoś rozkminiam, ale co się stało później?!" :D daj znać jeżeli pomogłam, jeżeli nie to też daj znać

ocenił(a) film na 7
olaaa_1992

no i jeszcze Stay z 2005 r.

olaaa_1992

To ja dziś oglądałam film babycall i dalej nie czaje o co tam chodzi xD Takie filmy lubię :-) Wciągające i do końca trzymające w napięciu. Podobał mi się jeszcze film Człowiek z Coldrock. Trochę w stylu naszego polskiego Sępa, ale bardzo w porządku :-) Jakbyś miała jeszcze jakieś podobne filmy w moim guście to daj znać :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones